Nabór Piłka Siatkowa
Zapisy

SZCZEGÓŁY!!!

Kontakt              Praca, Staż

Mecze mistrzowskie: [24-08-2014 13:00] 03: KS Wesoła 2003 II - UWKS Legia Bemowo -==-

Nabór do sekcji Piłki Nożnej

Newsy - sekcja, piłka nożna, drużyna

Newsy (archiwum)

Sportowy Talent - Delta Cup XLIII - rocznik 2001

Delta Cup, sportowy talent, rocznik, 2001, turniej
W niedzielę 14 listopada Klub Sportowy Wesoła - rocznik 2001 wziął udział w turnieju halowym organizowanym przez KS Delta Warszawa w ramach programu Sportowy Talent. Turniej odbył się w dużej hali sportowej ze sztuczną trawą na Bemowie. KS Wesoła rocznik 2001 przegrała tylko jeden mecz na turnieju; w jednym z naszych meczów fazy finałowej padło aż 6 bramek, a emocji nie brakowało do ostatnich sekund.

Uczestnicy i system rozgrywek

W turnieju wystąpiło łącznie 12 zespołów grających w trzech grupach systemem każdy z każdym. Drużyny, które zajmą pierwsze miejsce zagrają w grupie finałowej o miejsca 1-3, drużyny z drugich miejsc zagrają w fazie finałowej o miejca 4-6, drużyny z trzeciego miejsca o miejsca 7-9, a z czwartego o miejsca 10-12.

Zdjęcia z turnieju Delta Cup XLIII - Sportowy Talent

KS Wesoła - rocznik 2001

Na turnieju wystąpiliśmy w następującym składzie (rok urodzenia) [nr na koszulce]:
  • Maks Sitek (2001) [18]
Trenerem drużyny jest Krzysztof Adamski. Nasi zawodnicy wystąpili w strojach klubowych KS Wesoła (kolor: żółto-niebieskich).

Wyniki

Grupa A (9:00)

Lp.GodzinaDrużynyWyniki
19:00GKP Targówek:Drukarz Warszawa0:3 (wo)
29:00Unia Warszawa:KS Wesoła2:1
39:42GKP Targówek:KS Wesoła0:3 (wo)
49:42Drukarz Warszawa:Unia Warszawa1:3
510:24GKP Targówek:Unia Warszawa0:3 (wo)

Unia Warszawa - KS Wesoła 2:1

Pierwszy mecz na turnieju gramy z drużyną Unii Warszawa. W piątej minucie wyrównanego meczu do bramki Unii zza pola karnego trafia Piotr Konopka - obejmujemy prowadzenie w meczu i próbujemy podwyższyć wynik. Po starcie autu, Unia wykorzystuje złe ustawnie naszych zawodników i strzela wyrównującą bramkę. Wesoła stara się odrobić prowadzenie, ale Unia skutecznie kontratakuje i w 9 minucie ustala się wynik meczu na 2:1 dla Unii. Był to jedyny mecz jaki przegraliśmy na turnieju, jednak zdecydowałon, że nie zagraliśmy w najwyższej grupie finałowej o miejsca 1-3.

GKP Targówek - KS Wesoła 0:3 (wo)

Drugi mecz wygraliśmy walkowerem (podobnie jak i pozostałe drużyny z naszej grupy), gdyż drużyna GKP Targówek nie stawiła się na turniej.

Drukarz Warszawa - KS Wesoła 1:3

Ostatni mecz grupowy decydował o kolejn ości w tabeli grupy A. Wygrywający zajmuje 2 miejsce w grupie. W pojedynku Unia vs. Drukarz wygrała ostatecznie Unia, ale zaczęło się od zdecydowanej przewagi Drukarza. W naszym meczu jednak Drukarz nie ma wiele do powiedzenia. W 5 minucie bramkę zdobywa Piotr Konopka, w 6 minucie ten sam zawodnik podwyższa na 2 do 0. Chwilę później mamy już 3:0, po kolejnej skutecznej akcji Wesołęj, w której piłkę do bramki skerował ostatni Jan Marasiński. Drukarz odpowiada tylko jedną bramką pod koniec meczu. Mamy 2 miejsce w grupie A i w fazie finałowej zagramy o miejsca 4-6.

Relacje z meczów - grupa finałowa 4-6

KS Wesoła

KS Wesoła - GAP Wiązowna 3:3

W pierwszym meczu gramy z dobrze spisującą się w grupie B drużyną GAP Wiązowna, która wygrała dwa z trzech meczów: 5:0 i 2:0. W meczu z Wesołą Wiązowna traci bramkę już w 4 minucie, za sprawą Piotra Konopki, który jako pierwszy wspiuje się na listę strzelców. W tym meczu zamiast strzelić szybko kolejne bramki, tracimy bramkę. W 7 minucie meczu Wiązowna strzela bramkę wyrównującą. Ta sytuacja jednak mobilizuje naszych zawodników, gdyż ponownie wychodzimy na prowadzenie w tym meczu - do bramki trafia ponownie nasz pomocnik Piotrek Konopka. Niektórzy już odliczają minunty do końca meczu, jednak ten mecz dopiero się zaczyna od nowa, ponieważ w 10 min i 30 sek bramkę wyrównującą ponownie zdobywa zawodnik z Wiązownej. Na odpowiedź Wesołęj czekamy tylko minutę - do bramki trafia grający na pozycji obrońcy Jan Marasiński. Zostało 30 sekund do końca meczu, czy coś może się jeszcze wydarzyć... tak - w ostatnich sekundach meczu pada bramka wyrównująca. Nasz pierwszy mecz fazy finałowej kończy się wynikiem remisowym 3 do 3.

Wesoła - SEMP Ursynów 1:1

Mecz z SEMPem, drużynąktóra w fazie grupowej wygrała dwa z trzech meczów 4:0 i 3:0 zapowiada się naciekawe widowisko piłkarskie. Niezawodna Wesoła znów cieszy swoich kibiców, gdyż pierwsza obejmuje prowadzenie w tym meczu już po 90 sekundach meczu - bramkę zdobywa nasz napastnik Jan Marasiński. Mimo ataków Wesołej SEMP nie planuje jednak tego meczu przegrać, w 4 minucie meczu wyrównuje. W pozostałych 8 minutach meczu nie pada już żadna bramka. Kolejny mecz kończymy remisem. W kolejności w grupie zdecyduje więc wynik meczu Wiązowna - SEMP Ursynów, w który SEMP wygrywa 4:1 zapewniając sobie 4 miejsce w turnieju, Wesoła kończy na 5, a Wiązowna na 6.