Zapisy TRWAJ─ä!

zaczynamy od 22.09.2014

Kontakt              Praca, Sta┼╝

Grafik trening├│w na HALI zim─ů 2015/16: 2002, 2003/04, 2004/05, 2006/07, 2008/09, 2010/11.
W okresie zimowym zaplanowane s─ů dwa treningi (mniejsza dost─Öpno┼Ť─ç hal ni┼╝ boisk); czas treningu dopasowany jest do wieku zawodnik├│w.

Zimowy ob├│z sportowy 2016: 2006/07, 2005, 2003/2004, 2002.

KS Weso┼éa 2002-2010 w okresie ferii zimowych 1-14 lutego 2016 treningi odbywaj─ů si─Ö w ramach oboz├│w sportowych.

Newsy - sekcja, pi??ka no??na, dru??yna

Newsy (archiwum)

Sportowy Talent - Delta Cup XLIII - rocznik 2001

Delta Cup, sportowy talent, rocznik, 2001, turniej
W niedziel─? 14 listopada Klub Sportowy Weso??a - rocznik 2001 wzi─??? udzia?? w turnieju halowym organizowanym przez KS Delta Warszawa w ramach programu Sportowy Talent. Turniej odby?? si─? w du??ej hali sportowej ze sztuczn─? traw─? na Bemowie. KS Weso??a rocznik 2001 przegra??a tylko jeden mecz na turnieju; w jednym z naszych mecz??w fazy fina??owej pad??o a?? 6 bramek, a emocji nie brakowa??o do ostatnich sekund.

Uczestnicy i system rozgrywek

W turnieju wyst─?pi??o ??─?cznie 12 zespo????w graj─?cych w trzech grupach systemem ka??dy z ka??dym. Dru??yny, kt??re zajm─? pierwsze miejsce zagraj─? w grupie fina??owej o miejsca 1-3, dru??yny z drugich miejsc zagraj─? w fazie fina??owej o miejca 4-6, dru??yny z trzeciego miejsca o miejsca 7-9, a z czwartego o miejsca 10-12.

Zdj─?cia z turnieju Delta Cup XLIII - Sportowy Talent

KS Weso??a - rocznik 2001

Na turnieju wyst─?pili??my w nast─?puj─?cym sk??adzie (rok urodzenia) [nr na koszulce]:
  • Maks Sitek (2001) [18]
Trenerem dru??yny jest Krzysztof Adamski. Nasi zawodnicy wyst─?pili w strojach klubowych KS Weso??a (kolor: ??????to-niebieskich).

Wyniki

Grupa A (9:00)

Lp.GodzinaDru??ynyWyniki
19:00GKP Targ??wek:Drukarz Warszawa0:3 (wo)
29:00Unia Warszawa:KS Weso??a2:1
39:42GKP Targ??wek:KS Weso??a0:3 (wo)
49:42Drukarz Warszawa:Unia Warszawa1:3
510:24GKP Targ??wek:Unia Warszawa0:3 (wo)

Unia Warszawa - KS Weso??a 2:1

Pierwszy mecz na turnieju gramy z dru??yn─? Unii Warszawa. W pi─?tej minucie wyr??wnanego meczu do bramki Unii zza pola karnego trafia Piotr Konopka - obejmujemy prowadzenie w meczu i pr??bujemy podwy??szy─? wynik. Po starcie autu, Unia wykorzystuje z??e ustawnie naszych zawodnik??w i strzela wyr??wnuj─?c─? bramk─?. Weso??a stara si─? odrobi─? prowadzenie, ale Unia skutecznie kontratakuje i w 9 minucie ustala si─? wynik meczu na 2:1 dla Unii. By?? to jedyny mecz jaki przegrali??my na turnieju, jednak zdecydowa??on, ??e nie zagrali??my w najwy??szej grupie fina??owej o miejsca 1-3.

GKP Targ??wek - KS Weso??a 0:3 (wo)

Drugi mecz wygrali??my walkowerem (podobnie jak i pozosta??e dru??yny z naszej grupy), gdy?? dru??yna GKP Targ??wek nie stawi??a si─? na turniej.

Drukarz Warszawa - KS Weso??a 1:3

Ostatni mecz grupowy decydowa?? o kolejn o??ci w tabeli grupy A. Wygrywaj─?cy zajmuje 2 miejsce w grupie. W pojedynku Unia vs. Drukarz wygra??a ostatecznie Unia, ale zacz─???o si─? od zdecydowanej przewagi Drukarza. W naszym meczu jednak Drukarz nie ma wiele do powiedzenia. W 5 minucie bramk─? zdobywa Piotr Konopka, w 6 minucie ten sam zawodnik podwy??sza na 2 do 0. Chwil─? p????niej mamy ju?? 3:0, po kolejnej skutecznej akcji Weso??─?j, w kt??rej pi??k─? do bramki skerowa?? ostatni Jan Marasi??ski. Drukarz odpowiada tylko jedn─? bramk─? pod koniec meczu. Mamy 2 miejsce w grupie A i w fazie fina??owej zagramy o miejsca 4-6.

Relacje z mecz??w - grupa fina??owa 4-6

KS Weso??a

KS Weso??a - GAP Wi─?zowna 3:3

W pierwszym meczu gramy z dobrze spisuj─?c─? si─? w grupie B dru??yn─? GAP Wi─?zowna, kt??ra wygra??a dwa z trzech mecz??w: 5:0 i 2:0. W meczu z Weso??─? Wi─?zowna traci bramk─? ju?? w 4 minucie, za spraw─? Piotra Konopki, kt??ry jako pierwszy wspiuje si─? na list─? strzelc??w. W tym meczu zamiast strzeli─? szybko kolejne bramki, tracimy bramk─?. W 7 minucie meczu Wi─?zowna strzela bramk─? wyr??wnuj─?c─?. Ta sytuacja jednak mobilizuje naszych zawodnik??w, gdy?? ponownie wychodzimy na prowadzenie w tym meczu - do bramki trafia ponownie nasz pomocnik Piotrek Konopka. Niekt??rzy ju?? odliczaj─? minunty do ko??ca meczu, jednak ten mecz dopiero si─? zaczyna od nowa, poniewa?? w 10 min i 30 sek bramk─? wyr??wnuj─?c─? ponownie zdobywa zawodnik z Wi─?zownej. Na odpowied?? Weso??─?j czekamy tylko minut─? - do bramki trafia graj─?cy na pozycji obro??cy Jan Marasi??ski. Zosta??o 30 sekund do ko??ca meczu, czy co?? mo??e si─? jeszcze wydarzy─?... tak - w ostatnich sekundach meczu pada bramka wyr??wnuj─?ca. Nasz pierwszy mecz fazy fina??owej ko??czy si─? wynikiem remisowym 3 do 3.

Weso??a - SEMP Ursyn??w 1:1

Mecz z SEMPem, dru??yn─?kt??ra w fazie grupowej wygra??a dwa z trzech mecz??w 4:0 i 3:0 zapowiada si─? naciekawe widowisko pi??karskie. Niezawodna Weso??a zn??w cieszy swoich kibic??w, gdy?? pierwsza obejmuje prowadzenie w tym meczu ju?? po 90 sekundach meczu - bramk─? zdobywa nasz napastnik Jan Marasi??ski. Mimo atak??w Weso??ej SEMP nie planuje jednak tego meczu przegra─?, w 4 minucie meczu wyr??wnuje. W pozosta??ych 8 minutach meczu nie pada ju?? ??adna bramka. Kolejny mecz ko??czymy remisem. W kolejno??ci w grupie zdecyduje wi─?c wynik meczu Wi─?zowna - SEMP Ursyn??w, w kt??ry SEMP wygrywa 4:1 zapewniaj─?c sobie 4 miejsce w turnieju, Weso??a ko??czy na 5, a Wi─?zowna na 6.