Nabór do sekcji Piłki Nożnej
Powiadomienie o plikach cookies: Uprzejmie informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

KLUBPIŁKA NOŻNAPIŁKA SIATKOWASZACHYTENIS STOŁOWY
Sponsorzy





putka,piekarnia,pieczywo,chleb,zakwas,bułki,ciasta,cukiernia,tort,warszawa


finanse, księgowośc, outsorcing, obsługa ksiegowa, obsługa kadrowa


Stroje sportowe
Nabory
Nabór do sekcji Piłki NożnejNabór do sekcji
Piłka Nożna
ZGŁOSZENIA




 
Kontakt              Praca, Staż             

-Seniorzy
LO
2002/03 + 2004/05 + 2006/07200820092010201120122013201420152016Bramkarze
18.04.2022 - 30.06.2022 Treningi wg planu wiosnnego - SMS od Trenerów

Запрошуємо UA футбольне тренування (Варшава Весола). ми чекаємо на Вас!

Galeria - Sekcja piłki nożnej

 TytułOdsłonyZdjęć
 KS Weso??a vs KS Halin??w - rocznik 2010115413
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 879018
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 775640
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 672875
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 566748
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 465555
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 3719103
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 267247
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 173868
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 394811
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 284938
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 197844
 Przasnysz 2008/09 - dzie?? 9178432
 Przasnysz 2008/09 - dzie?? 876431
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 790833
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 6865122
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 572660
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 474679
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 387592
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 285367
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 11351100
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 3101923
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 2101664
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 1116143
 AP Marcovia vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03105612
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2004/05115935
 KS Weso??a vs. MKS Agrykola - rocznik 2002/03179123
 KS Weso??a II vs. UKS 141 II - rocznik 2006148313
 KS Weso??a - turniej rocznika 20101480146
 KS Weso??a vs. GKS Osieck - rocznik 2004137733
 KS Weso??a vs. Amur Wilga - rocznik 2004/0513054
 KS Weso??a II vs. Legion Warszawa - rocznik 2006/07187718
 KS Weso??a vs. Marcovia Marki12175
 GKS Osieck vs. KS Weso??a - rocznik 2004/05135720
 KS Weso??a vs. UKS Talent Targ??wek17183
 KS Weso??a vs. KS Drukarz - rocznik 2002/03150018
 KS Weso??a vs. Real FT - rocznik 2002103121
 KS Weso??a II vs. UKS 141 II - rocznik 2006121311
 KS Weso??a II vs. WAPN - rocznik 200611756
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03132728
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 31182141
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 21289107
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 1141593
 Mogilno 2006 - dzie?? 7, 8103551
 Mogilno 2006 - dzie?? 497125
 Mogilno 2006 - dzie?? 311609
 Mogilno 2006 - dzie?? 2103516
 Mogilno 2006 - dzie?? 1104713
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 910488
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 897514
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 7101622
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 599311
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 49306
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 39151
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 29703
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 19644
 AON Rembert??w 2004 vs. KS Weso??a 2004/03127919
 KS Weso??a 2004/2002 vs. SRT M??ode Or??y Halin??w 2003115114
 UKS Bia??e Or??y vs. KS Weso??a - rocznik 20039895
 KS Weso??a 2006/07 vs. Legia Soccer Schools 200799731
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 2006105589
 KS Weso??a 2002 vs Ba??kan Team 20019097
 KS Weso??a vs Ba??kan Team - rocznik 2003117132
 KS Weso??a vs UKS 141 Warszawa - rocznik 2004137514
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 20021247159
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 2004112251
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 (2) - dzie?? 3, 4 i 51038137
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 (2) - dzie?? 1 i 2100944
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 8106856
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 71080100
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 6111246
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5111672
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5111672
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 4117179
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 3132773
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 21249114
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 1121752
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 9131329
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 81390161
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 7155076
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 6130870
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 5140984
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 4136153
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 3166150
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 2138894
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 1146290
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej w ????ukowie - rocznik 2006/07145362
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 6142417
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 3, 4, 5143362
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 2148578
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 1153521
 UKS Varsovia vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01218319
 UKS 141 Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01220929
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2000-2002 - dzie?? 21247101
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2000-2002 - dzie?? 1169940
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 8114423
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 7140482
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 61087119
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5105593
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 41068120
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 3127354
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 21524101
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 11367161
 MLKS J??zefovia J??zef??w vs. KS Weso??a - rocznik 2003202621
 KS Weso??a vs. MLKS Victoria Sulej??wek - rocznik 2003174835
 KS Weso??a vs. OKS Start Otwock - rocznik 1998190310
 KS Weso??a vs. GKS ??wit Warszawa - rocznik 2002198316
 MKS Hutnik Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01235949
 Korona Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2004/0520287
 KS Weso??a vs. KS Drukarz II - rocznik 2002177217
 Legia SA vs. KS Weso??a - rocznik 2003170042
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 6175428
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 5141191
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 4167726
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 3207638
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 21361113
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 1180780
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 8132455
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 71438173
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 61301197
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 5148170
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 4156830
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 213928
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 1142237
 KS Weso??a vs. GKS Osieck - rocznik 2000207947
 KS Weso??a vs. Real Football Team - rocznik 2000121389
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 200014224
 KS Weso??a vs. KS Zwar II - rocznik 2002180713
 MKS Polonia Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000158822
 KS Weso??a 2003 - I miejsce w lidze MZPN481154
 KS Weso??a vs. UKS ??agle - gra wewn????trzna - rocznik 2003133856
 MUKS Praga vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01120082
 UKS 141 vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01120877
 KS Weso??a vs. Wis??a Dziecin??w - rocznik 2002182569
 Piknik Rodzinny 134556
 Piknik Weso??a 2014169754
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 2003130133
 KS Weso??a vs. J??zefovia I J??zef??w - rocznik 2003145238
 KS Weso??a vs. WKS Rz??????nik - rocznik 2002219230
 J??zefovia J??zef??w 2001 vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01138437
 KS Weso??a vs. Vulcan W??lka Ml????dzka - rocznik 1998148245
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8118629
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71250128
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6106931
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5140261
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4130870
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 3106524
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2131697
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 8120136
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 71114112
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1136519
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 61294135
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 5130090
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41345185
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3124884
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 21395114
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 11142104
 KS Weso??a vs. FDA Wieliszew - rocznik 2002196818
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20031403172
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 2000161612
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20051502172
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 2003185636
 KS Weso??a vs. Football Talents - rocznik 2003125342
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Garwolinie - rocznik 2000134663
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20041480299
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20021556225
 Halowe Mistrzostwa Warszawy - rocznik 2000127223
 KS Weso??a vs. UKS Orze?? - rocznik 1999139215
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2002/03135369
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2001/021051132
 Mini Turniej Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 19991191101
 LKS Mazur Karczew vs. KS Weso??a - rocznik 2003196163
 KS Weso??a vs. Serce Falenica - rocznik 2002132528
 KS Weso??a vs. UKS Bia??e Or??y - rocznik 2003132924
 GKS Osieck vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01176223
 KS Weso??a vs. OKS Start Otwock - rocznik 2003178288
 KS Weso??a vs. Dolcan Z????bki - rocznik 2000259741
 PKS Life Siennica vs. KS Weso??a I - rocznik 2003156924
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/03153824
 KS Weso??a - UKS Junak - rocznik 2003176985
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2001195139
 ZWAR vs. KS Weso??a - rocznik 2003213080
 KS Weso??a vs. Start II Otwock124817
 J??zefovia J??zef??w vs. KS Weso??a - rocznik 20031294105
 KS Weso??a vs. Mazowsze Mi????tne - rocznik 2004177646
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03174677
 Victoria Sulej??wek vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01199416
 KS Weso??a 2000 vs. MUKS Praga 1998177215
 KS Weso??a vs. Wicher Koby??ka - rocznik 2000/01176022
 KS Weso??a vs. ??wit Nowy Dw??r Maz. - rocznik 2002/03182181
 KS Weso??a - KS Puzn??wka 1996166028
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 7128385
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 61541165
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 5152210
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 414827
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 311937
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 2130313
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1111698
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 10125288
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 91277126
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 81323163
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 71704230
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6181067
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 51490150
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41468154
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 31492188
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 2134092
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 11320151
 Weso??a Family Cup 2013 - turniej rodzinny1458125
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 7124415
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 610994
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 512697
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 412253
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 310933
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 211373
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 111988
 Turniej Pi??ki No??nej w Borz????cinie - rocznik 20031365291
 KS Weso??a wsp??lny trening - rocznik 2006/07144866
 Weso??a Cup 2013 -turniej pi??ki no??nej - rocznik 2004/05154497
 KS Weso??a 2006/07 - trening175347
 KS Weso??a vs. Marcovia Marki - rocznik 2000/01221437
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 2001136160
 UKS Rakovia vs. KS Weso??a - rocznik 2002214027
 KS Weso??a vs. PKS Siennica - rocznik 2001/021268177
 KS Weso??a vs. KS Ursus - rocznik 2002/03146498
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/031423127
 Wis??a Zakroczym vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01228753
 KS Weso??a 2000/01 vs. UKS Z????bkovia 1998/99132667
 UKS Z????bkovia 2000/01 vs. KS Weso??a 2002/031131154
 KS Weso??a vs. Przysz??o?????? W??ochy - rocznik 2002/03197571
 KS Weso??a vs. UKS ??agle - rocznik 2002/03156389
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 2000160123
 Puzn??wka 1996 vs. KS Weso??a - rocznik 2001140086
 Bug Wyszk??w vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01161877
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2002/031511106
 KS Weso??a vs. Sok???? OSiR Serock - rocznik 2000160347
 MKS Agrykola vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03225080
 Victoria Zerze?? vs. KS Weso??a - rocznik 2001/021112109
 KS Weso??a vs. SEMP Ursyn??w - rocznik 2002/03186973
 KS Drukarz vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03205435
 Marcovia Marki vs. KS Weso??a1471103
 KS Weso??a vs. Zwar - rocznik 2002/03183728
 KS Weso??a vs. Unia Warszawa - rocznik 2002/03172973
 KS Weso??a vs. Dolcan Z????bki - rocznik 2000/01243517
 Legia Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03211060
 Unia Warszawa 2001 vs. KS Weso??a 2002/03196218
 KS Weso??a vs. GAP Wi????zowna - sparing rocznika 2002/03146135
 KS Weso??a vs. Mazowsze Mi????tne - turniej rocznik 2000/01144197
 KS Weso??a 2002/03 - niebiesko-czerwone mistrzostwa ??wiata 2024155821
 KS Weso??a na otwartym treningu Reprezentacji Polski1104163
 KS Weso??a rocznik 2003 - mini turniej wewn????trzny130366
 KS Weso??a vs. Serce Falenica - rocznik 1998/99184320
 KS Weso??a rocznik 2002 - mini turniej wewn????trzny126441
 KS Weso??a vs. UKS B??yskawica - roczmik 2001161230
 KS Weso??a 2000 - mini turniej154575
 Halowy turniej Pi??ki No??nej w Rembertowie - rocznik 20041552205
 KS Weso??a 2002 vs. KS Weso??a 2003 - mecz kontrolny168734
 KS Weso??a 2001 vs. KS Weso??a 2002 - mecz kontrolny178959
 KS Weso??a 1998 vs. KS Weso??a 2000 - rozgrzewka przed meczem125310
 Halowy turniej Pi??ki No??nej Orze?? Cup - rocznik 2001120234
 Halowy turniej Pi??ki No??nej w Rembertowie - rocznik 20031501163
 KS Weso??a vs. D????br??wka Mi??sk Maz. - mecz kontrolny rocznika 2001/02109724
 KS Weso??a rocznik 1998/99 - mini turniej wewn????trzny123231
 KS Weso??a rocznik 2000/01 - mini turniej wewn????trzny128025
 KS Weso??a vs. PKS Rado?????? - mecz kontrolny rocznika 2003134735
 KS Weso??a vs. Akademia Sportu - mecz kontrolny rocznika 2004222370
 KS Weso??a vs. OKS Otwock - mecz kontrolny rocznika 2003277054
 KS Weso??a vs. OKS Otwock - mecz kontrolny rocznika 2002213861
 Alegria Cup - halowy turniej w Koby??ce - rocznik 2000/011088101
 KS Weso??a 2001 vs. KS Weso??a 2002/03 - sparing210866
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8125061
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71383249
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 61391164
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 51215176
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4135796
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 31201183
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 21270148
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11255212
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 8118957
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 7122140
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 61336128
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 51362140
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 41472144
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 3128074
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 21283140
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 1144091
 Halowy turniej pi??ki no??nej - roczniki 2002 i 20031406168
 Turniej Pi??ki No??nej w Sulej??wku - rocznik 20001281117
 KS Weso??a vs. UKS B??yskawica - rocznik 2002 (zdj????cia P.Rz.)196924
 KS Weso??a - trening rocznika 2006/07 grupa czerwona (zdj????cia A.S.)127913
 KS Weso??a - trening rocznika 2000/01 grupa zielona 124339
 KS Weso??a - trening rocznika 2002/03 grupa ??????ta120021
 KS Weso??a - trening rocznika 2002/03 grupa niebieska143465
 KS Weso??a - trening rocznika 2006/07 grupa zielona153827
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar Fundacji Warbud - rocznik 2002118886
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar ACCO-FIN Sp. z o.o. - rocznik 20001434167
 KS Weso??a vs. Delta Warszwa - rocznik 2004130724
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar ACCO-FIN Sp. z o.o. - rocznik 2003 (zdj????cia S.K.)118496
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar Fundacji Orange - rocznik 20011264144
 Weso??a Indoor Cup 2012 - rocznik 2004 (zdj????cia P.Rz.)123897
 Turniej Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 1998 - I miejsce129722
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2003137565
 KS Weso??a vs. Z????bkovia Z????bki 2000 - rocznik 2002/03121478
 KS Weso??a vs. KS Puzn??wka - rocznik 2001150145
 MKS Przysz??o?????? W??ochy vs. KS Weso??a - rocznik 2002228221
 UKS ??agle vs. KS Weso??a - rocznik 2002133512
 KS Grom Lipowo vs. KS Weso??a - rocznik 2001130529
 KS Weso??a vs. AON Rembert??w - rocznik 2002321614
 KS ZWAR vs. KS Weso??a - rocznik 2001121645
 Sok???? OSiR Serock vs. KS Weso??a - rocznik 2000171312
 KS Weso??a vs. Varsovia - rocznik 200011017
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a122335
 KS Weso??a vs. Mazur Karczew - rocznik 2001160354
 GAP Wi????zowna vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03272648
 KS Weso??a vs. Drukarz Warszawa - rocznik 2002/03261541
 PKS Life Siennica vs. KS Weso??a - rocznik 2001/02200813
 KS Weso?????? vs. Legionovia II127452
 Z????bkovia Z????bki 1998/99 vs. KS Weso??a 2000/01115333
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 111410217
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 10127077
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 9130799
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 81317134
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 71240103
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 61319105
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 5122665
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 41310237
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 31253120
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 2125491
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 1116641
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 13152953
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 121380115
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 111312131
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 101369166
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 9133272
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 8140857
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 7126931
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 6107582
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 51219169
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 41341241
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 31213233
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 21364102
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 1962151
 ME UEFA 2012 - Polska vs. Rosja113624
 Piknik Weso??a 2012123484
 KS Weso??a - J??zefovia J??zef??w148834
 KS Weso??a - rocznik 2002/03112420
 Turniej Pi??ki No??nej w Sulej??wku - rocznik 2000120265
 KS Weso??a 2000/01 - UKS D????br??wka MMz 2001137941
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 20021396116
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 20039338
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 2004135621
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/03160786
 KS Weso??a - Mazur Radzymin157839
 KS Weso??a - Huragan Wo??omin147542
 KS Weso??a 2000/01 - gra wewn????trzna122627
 KS Weso??a 2000/01 vs. KS Weso??a 1998/99121821
 Korona Cup 2012 - halowy turniej pi??ki no??nej rocznik 2003156678
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Halinowie - rocznik 1998/991343149
 Zimowy Junak CUP 2012 - halowy turniej pi??ki no??nej rocznik 2003161899
 KS Weso??a 2003 B vs. KS Weso??a 2004112314
 KS Weso??a II vs. LKS Rotiavia Nieporent90123
 KS Weso??a vs. PKS Rado?????? - rocznik 20011310114
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002198624
 KS Weso??a 2000 - gra wewn????trzna91224
 KS Weso??a vs. MKS Agrykola - rocznik 2003215273
 KS Weso??a 2000 vs. GAP Wi????zowna 1999113820
 Weso??a Indoor Cup 2012 - rocznik 20041228217
 Halowy turniej o Puchar Prezesa GKS Garwolin - rocznik 2000113771
 Mazur Karczew 1999 vs. KS Weso??a 200014959
 Mazur Karczew vs. KS Weso??a - rocznik 2001/02127721
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 91244138
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 81158135
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71170103
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6104196
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5107581
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 41288140
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 399292
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2116363
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 & 2000/01 - dzie?? 8 & 1134873
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 7113069
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6117752
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 51162118
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41059110
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 394869
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 2115777
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1151770
 Halowy Turniej Charytatywny Pi??ki No??nej w Karczewie - rocznik 2001152170
 Weso??a Indoor Cup 2011 - rocznik 20002001154
 Weso??a Indoor Cup 2011 - rocznik 20031871181
 Turniej halowy Polonia Warszawa z udzia??em Radek Myn????, Robert Je??- rocznik 2003114572
 KS Weso??a - Victoria Zerze??97625
 KS Weso??a 2003 B - KS Weso??a 200482720
 KS Weso??a 2002 - Korona G??ra Kalwaria103658
 KS Weso??a II - Huragan II Wo??omin923121
 SEMP Ursyn??w - KS Weso??a 200212927
 KS Weso??a 2000 - UWKS Legia Bemowo135110
 KS Weso??a 2002 - ??agle Warszawa103018
 KS Weso??a - Legionovia II80244
 KS Weso??a 2000 - Akademia Imielin9099
 KS Weso??a 2000 - Akademia Ursus10098
 KS Weso??a 2002 - Wilga Garwolin184731
 KS Weso??a 2002 - Drukarz Warszawa119521
 KS Weso??a 1995 - Znicz Pruszk??w77325
 Akademia Bemowo - KS Weso??a 200088212
 KS Weso??a 2002 - mecz106030
 MUKS Praga - KS Weso??a 1998111737
 Nasi zawodnicy na meczu Ligi Europejskiej: Legia Warszawa - Hapoel Tel-Awiw71319
 KS Weso??a 2000 - rozgrzewka10085
 ZWAR Mi????dzielesie - KS Weso??a 2002190224
 Junak CUP 2011 - turniej pi??ki no??nej rocznik 2003167166
 Victoria Sulej??wek - KS Weso??a 2000168415
 KS Piaseczno - KS Weso??a 2000295510
 KS Weso??a 2002 - Mazowsze Mi????tne178318
 KS Weso??a 1998 - Varsovia Warszawa89813
 KS Weso??a 2000 - KS Ursus218113
 KS Weso??a 2002 - Victoria Sulej??wek145538
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 14104658
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 13851149
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1297870
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1193776
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1091695
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 91179163
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8953138
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71009204
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6917221
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 594957
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 41016198
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 395276
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2923106
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1100298
 KS Weso??a 2004 - trening9076
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1085232
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 9100560
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 81323130
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 786123
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6883105
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 5963166
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41121248
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3993165
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 21037101
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 191870
 Weso??a Family Cup 2011101395
 KS Weso??a 1998 - Promnik ????askarzew195622
 KS Weso??a 1995 - Piast Piast??w - II MLTS91317
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 B/C - Mazowsze Mi????tne13421
 Mistrzostwa Dzielnicy Weso??a klas IV - DwaOgnie (zawodnicy KS Weso??a)72615
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003 - cz 283241
 adidas Football Chalenge 2011 - KS Weso??a 2000 i 2003 & Lukas Podolski876224
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2000174931
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003117733
 KS Weso??a - Cezar Konstacin - rocznik 20008375
 KS Weso??a - Kosa Konstacin - rocznik 20008484
 KS Weso??a - Watra Mrozy - rocznik 1998166633
 Trening rocznika 2000/2001 w Starej Mi??osnej78110
 KS Weso??a - Amur Wilga - rocznik 1998177418
 Trening bramkarski 2000/02 - prowadzi trener Robert Gubiec142828
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej - MOSP CUP 2011 Jagiellonia Bia??ystok rocznik 2000 - dzie?? 2196572
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej - MOSP CUP 2011 Jagiellonia Bia??ystok rocznik 2000 - przyjazd oraz dzie?? 1136267
 Mecz kontrolny Or??y Zielonka - KS Weso??a - rocznik 20009604
 Mecz kontrolny UKS 141 - KS Weso??a - rocznik 200091611
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2003 - KS Drukarz 20038899
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 - The British School 199910088
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej w W????growie - rocznik 2002166420
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 - UKS Energetyk Kozienice 199898851
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 7107786
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6107682
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5100059
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 486950
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 31023125
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 288490
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1857104
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 798582
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 61055119
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 579688
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 4113970
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3896170
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 283480
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 190779
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Redzie - rocznik 19971168100
 Weso??a Indoor League 2011 - Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 200287518
 Weso??a Indoor Cup 2011 - Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 200186223
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 vs. Advit Wi????zowna 19998553
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 1998132748
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2002/03 vs. Advit Wi????zowna 200118854
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2001 vs. Z????bkovia Z????bki 200083110
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Lublinie - III Edycja BEKSA CUP - rocznik 2001 (fot. BKS Lublin)131039
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Lublinie - III Edycja BEKSA CUP - rocznik 200182928
 Mecz kontrolny KS Weso??a vs Mazowsze Mi????tne - rocznik 2000189114
 Mecz Legia Chamiopns League vs rocznik 200011056
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Ursusie - rocznik 2000118412
 XII Noworoczny Halowy Turniej Pi??ki No??nej organozowany przez KS Skra Cz????stochowa - rocznik 2000137237
 Weso??a Indoor Cup 2010 - Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003141150
 Weso??a Indoor Cup 2010 - II Halowy Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2000201152
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 2001137147
 Halowy Turniej rocznika 2000 - AON Rembrt??w70723
 Trening KS Weso??a 2000/01 na hali w Gimnazjum 119 109021
 Bramkarze na treningu KS Weso??a 2000-03 na hali w Gimnazjum 119 9076
 Trening KS Weso??a 1995/97 na hali w Gimnazjum 119 8289
 Trening KS Weso??a 2002/03 na hali w Gimnazjum 119 119815
 Trening KS Weso??a 2000/01 na hali w Gimnazjum 119 105611
 Hala Sportowa w Gimnazjum 119 - otwarcie21993
 Cuiavia Cup 2010 - II Og??lnopolski Turniej Halowy - rocznik 2000128153
 Turniej Sportowy Talent - rocznik 2002 - organizator KS Delta Warszawa140938
 Turniej Sportowy Talent - rocznik 2001 - organizator KS Delta Warszawa118832
 Nowa Hala Sportowa w Weso??ej - Gimnazjum 119 - grupa 2000/01 i 200313311
 Otwarte Obiekty Sportowe w Szk P. 174 - trening prowadzi J. Oku??100016
 Cezar Konstancin vs. KS Weso??a - rocznik 200021899
 KS Falenica 1999 vs. KS Weso??a 200015876
 Akademia Bemowo vs. KS Weso??a - rocznik 20008274
 Victoria Sulej??wek vs. KS Weso??a - rocznik 2000129832
 KS Weso??a vs. Victoria Zerze?? - rocznik 1999/200011953
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 1999/2000106815
 KS Weso??a II vs. Mazur II Radzymin76215
 Promnik ????askarzew vs. KS Weso??a - mecz rocznika 200016266
 Mecze kontrolne w Nowym Dworze Mazowieckim - KS Weso??a rocznik 200086429
 KS Drukarz vs. KS Weso??a - mecz kontrolny rocznika 2000137210
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 14 - powr??t68616
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 13 - poranny rozruch73917
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 12 - urodziny68928
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 12 - trening97821
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11 - film6875
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11 - turniej 200081541
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1996 - dzie?? 117381
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 106467
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 9 - morze94455
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 9 - trening95364
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8 - morze908156
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8 - trening93154
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 7 - trening96913
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5 - film77114
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4 - ogl????danie meczu78117
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1996 - dzie?? 4 - mecz kontrolny81412
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4 - trening76512
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 3 - trening i mecz kontrolny z KS Falenica96550
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 259210
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 163830
 SEMP Ursysn??w vs. KS Weso??a - rocznik 1999/200012658
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator Life Siennica89043
 KS Weso??a vs. ??wit Nowy Dw??r Mazowiecki - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych87824
 KS Weso??a vs. Bro?? Radom - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych91844
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - mecze turniejowe oraz zako??czenie73244
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - dru??yny6069
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - mecz Zawodnicy vs. Rodzice82172
 KS Weso??a vs. Mazur Radzymin - mecz Senior??w - klasa A173416
 KS Weso??a vs. Olimpia Warszawa - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych90959
 Mini Legia CUP - Halowy Turniej rocznika 2000 na Bemowie129333
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej Narew CUP 2010 w Ostro??????ce - rocznik 2000117941
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej Mazovia CUP w Tomaszowie Mazowieckim - rocznik 2000138029
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej BeKSa CUP w Lublinie - rocznik 2002171075
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Radomiu - rocznik 2000131180
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 200089148
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - powr??t17594
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 8195329
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 7194413
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 6206148
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 5210324
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - sparing z UKS Kozienice20667
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - basen258855
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - sparing z UKS Kozienice201168
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 3186117
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 2190631
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 1197037
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej BEKSA CUP- Hala Globus w Lublinie - rocznik 2001146884
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej - Weso??a Indoor Cup 2009 - rocznik 2000 - zako??czenie150567
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej - Weso??a Indoor Cup 2009 - rocznik 2000 - mecze156981
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON6504
 Og??lnopolski Turniej Halowy Pi??ki No??nej Bro?? Radom- rocznik 20011184109
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 2000 i 1998 w Siennicy1474214
 Wojew??dzki Turniej Halowej Pi??ki No??nej w Lublinie - rocznik 2000826134
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 1998134932
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON94235
 Og??lnopolski Turniej Halowy Pi??ki No??nej UKS Legia & Znicz Pruszk??w - rocznik 20001391187
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Akademia Ursus - rocznik 2000114231
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 2000 - zako??czenie104119
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 2000 - mecze135454
 Mecz klasy A - KS Weso??a - UKS B??yskawica91414
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON120846
 Mecz KS Weso??a rocznik 1997 z GKP Targ??wek84914
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2001 - organizator CWKS Legia - zako??czenie126342
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2001 - organizator CWKS Legia - mecze128529
 Mecz KS Weso??a rocznik 2000 - MUKS Praga rocznik 199974114
 Mecz KS Weso??a rocznik 1996 z ??wit Nowy Dw??r Maz.91718
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 w Siennicy - zako??czenie127236
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 w Siennicy - rozgrzewka i mecze127947
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2000 z Akademia Imielin 20007392
 Mecz klasy A - KS Weso??a - Korona Jad??w94129
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2002 ze ZWAR Mi????dzylesie 2002101811
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2001 ze ZWAR Mi????dzylesie 200181317
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2001 ze ZWAR Mi????dzylesie 2001 - fot. Kasia Dorsz127211
 Mecz KS Weso??a rocznik 2000 z SEMP Ursyn??w 19997373
 Mecz KS Weso??a rocznik 1998 z Life Siennica9945
 Mecz KS Weso??a rocznik 1996 z WOSiR Wyszk??w97520
 Trening bramkarski - prowadzi trener Robert Gubiec202124
 Mecz KS Weso??a rocznik 1997 z RKS Ok????cie - WLM155278
 Mecz rocznika 1996 z Wkr???? Pomiech??wek137425
 Turniej rocznik 1999 - Agape Bia??o??????ka - udzia?? rocznika 2000/01144673
 Mecz klasy A - KS Weso??a - ??wit II Nowy Dw??r Mazowiecki75830
 Mecz klasy B - KS Weso??a II - KS Falenica300955
 Mecz Pucharu Polski - KS Weso??a vs. PKS Rado??????86521
 Mecz kontrolny (4) KS Weso??a z AON Rembert??w62614
 Mecz kontrolny (1) KS Weso??a z AON Rembert??w9357
 Ob??z dzie?? 14 - powr??t5117
 Ob??z dzie?? 1366219
 Ob??z dzie?? 11 - sparing rocznika 1993 z F.K. Czertanovo (Rosja)7627
 Ob??z dzie?? 11 - w hotelu59619
 Ob??z dzie?? 10 - sparing rocznika 2000 z 19975397
 Ob??z dzie?? 9 - basen81829
 Ob??z dzie?? 9 - trening 200064727
 Ob??z dzie?? 859413
 Ob??z dzie?? 7 - mecz sparingowy KS Weso??a (rocznik 2000) z KS Weso??a (1996)98062
 Ob??z dzie?? 6 - mecz sparingowy KS Weso??a (rocznik 2000) z GKS Kowale (1999)6937
 Ob??z dzie?? 5 - podsumowanie sezonu 2008/200975357
 Ob??z dzie?? 5 - basen62325
 Remes CUP 2009 - dzie?? 4 - zako??czenie turnieju155663
 Remes CUP 2009 - dzie?? 4 - mecz p????fina??owy 1995120241
 Remes CUP 2009 - dzie?? 452719
 Remes CUP 2009 - dzie?? 371237
 Remes CUP 2009 - dzie?? 270637
 Remes CUP 2009 - dzie?? 179684
 Remes CUP 2009 - roczpocz????cie turnieju72262
 Remes CUP 2009 - przyjazd68315
 Mecz o mistrzostwo Warszawy ??ak??w 11 (rocznik 1997) pomi????dzy Klub Sportowy Weso??a - Legia Warszawa102485
 Mecz rocznika 1995 z Sok???? Ko??biel - Liga Trampkarzy118983
 II Wi????zowski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 1997 i 1999 - udzia?? naszych dru??yn z rocznik??w 1998 i 2000929215
 Mecz KS Weso??a - Legion Warszawa - liga okr????gowa142821
 KS Weso??a (rocznik 2000) - turniej halowy pi??ka no??na GOSiR Piaseczno 20091482133
 KS Weso??a (rocznik 2000) - turniej halowy pi??ka no??na GOSiR Piaseczno 2009 - fot. Leszek998165
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - zako??czenie turnieju161042
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - Zdj????cia z mecz??w2042318
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - Dru??yny i Zawodnicy264157
 Mecz KS Weso??a - Wilga Garwolin - liga okr????gowa123927
 Zbi??rka przed meczem KS Weso??a II z Puzn??wka 19967506
 Zbi??rka przed meczem rocznika 1996 z Victoria Sulej??wek126018
 Mecz rocznika 1993 z Pogo?? Siedlce - II MLTS87852
 Mecz rocznika 1992 z Olimpia Warszawa - I MLJM131022
 Nowe stroje rocznika 2000 i sparing z rocznikiem 199865412
 Mecz KS Weso??a - KS Falenica - liga okr????gowa88157
 Mecz rocznika 1998 z Advit Wi????zowna - Orliki 7139748
 Mecz rocznika 1996 z OKS Start Otwock - M??odziki116345
 Mecz rocznika 1992 z Mazowsze Mi????tne - I MLJM79649
 Mecz OKS Start II Otwock - KS Weso??a150086
 Turniej Remes Cup Opalenica 2008 - wspomnienia320642
 Mecz rocznika 1997 z Victoria Zerze??1025121
 Mecz rocznika 1993 ze Sparta Jazgarzew - II MLTS116161
 Mecz rocznika 1992 z Legion Radom197950
 Mecz rocznika 1996 z KS Falenica157289
 Mecz rocznika 1992 z Znicz Pruszk??w - I MLJM174047
 Mecz KS Weso??a II z Junak Warszawa83658
 Mecz rocznika 1992 z ??wit Nowy Dw??r Mazowiecki - I MLJM127175
 Mecz rocznika 1992 z Legia S.S.A. - I MLJM142082
 Mecz rocznika 1997 z Watra Mrozy182515
 Mecz rocznika 1993 z Znicz Pruszk??w - II MLTS139618
 Mecz rocznika 1992 z Delta Warszawa - I MLJM143855
 Mecz rocznika 1992 z Pogo?? Siedlce - I MLJM161281
 Mecz rocznika 1993 z Drukarz Warszawa - II MLTS232568
 Mecz rocznika 1992 z KS Piaseczno - I MLJM132947
 Turniej halowy rocznik 2000 - AON Rembert??w - udzia?? rocznik??w 2000 i 2001137398
 Turniej halowy rocznik 1999 - AON Rembert??w - udzia?? rocznika 1999169844
 Turniej halowy rocznik 1999 - AON Rembert??w - udzia?? rocznika 2000159236
 Mecz sparigowy KS Weso??a II z Burz???? Pilawa93229
 Mecz sparigowy KS Weso??a II z B??yskawic???? Warszawa81658
 Turniej rocznik 1994 - Stanis??aw??w CUP 2009141696
 Mecz sparingowy KS Weso??a II z AON Rembert??w104475
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - faza fina??owa110662
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - faza grupowa1430104
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - przed turniejem1460171
 Turniej rocznik 1998 - AON Rembert??w177071
 Turniej AON Rembert??w dla rocznika 1992 z udzia??em KS Weso??a 9311524
 Turniej AON Rembert??w dla rocznika 1992 z udzia??em KS Weso??a 93120148
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w127199
 Trening rocznika 199680740
 Mecz sparingowy rocznika 2000 ze ZWAR Mi????dzylesie87840
 Mecz rocznika 1992 z Radomiak Junior Radom111465
 Mecz rocznika 1993 z Unia 97 Sochaczew99377
 Mecz rocznika 1992 z Polonia Warszawa157853
 Mecz rocznika 1992 z GKP Targ??wek79427
 Mecz rocznika 1998 z Kadr???? Rembert??w7675
 Mecz rocznika 1992 z Olimpia Warszawa15385
 Mecz rocznika 1993 ze ??witem Nowy Dw??r Maz.7203
 Mecz B-klasy z Puzn??wka 19967928
 Mecz LO z OKS Otwock II86537
 Mecz rocznika 1992 z Legionem Radom78749
 Mecz senior??w KS Weso??a - ??bik Nasielsk109414
 Mecz rocznika 1995 z AON Rembert??w10005
 Mecz B-klasy z Junakiem Warszawa86612
 Mecz rocznika 1992 z Delt???? Warszawa 66516
 Mecz Weteran??w pomi????dzy KS Weso??a - Mirk??w211221
 Zako??czenie sezonu Pi??ka No??na 2007/2008130544
 Mecz bara??owy o II lig???? - OKS Otwock - Stal Niewiad??w136575
 Mecz B-klasy z Puzn??wka 1996150670
 Turniej 91 - MiniEuro2008 - w Otowcku - mecz z Lennestadt120142
 Mecz rocznika 1992 z Koron???? Ostro??????ka113315
 Mecz rocznika 1993 z Junior Ursyn??w141267
 Trening rocznika 1998109238
 Mecz B-klasy z WKS Puzn??w126325
 MEcz rocznik 1992 z Mazowsze Gr??jec141822
 Mecz senior??w KS Weso??a - Sok???? Serock131464
 Mecz rocznik 1996 z AON Rembert??w151015
 Trening rocznika 199380325
 Trening rocznika 199281224
 Mecz 92 z Mew???? Mi??sk Mazowiecki93374
 Mecz B-klasy z Rokol???? Otwock Wielki155960
 Mecz 92 z Ursusem105779
 Sparing 97 z Delta Warszawa105327
 Mecz LO z PUG Bielany165942
 Mecz LO z Vicotri???? Zerze??83011
 Mecz LO z ??witem II Nowy Dw??r77735
 Sparing LO z Drukarzem (3:2)71312
 Turniej 92 w Pruszkowie160646
 Turniej 92 w ????odzi109158
 Turniej 92 `Delta` - og??lnopolski 07 (2z2)113836
 Turniej 92 `Delta` - og??lnopolski 07 (1z2)107629
 Turniej w Weso??ej - rocznik 9671223
 Turniej 92 `Delta` - mazowsze 07 (2z2)134558
 Turniej 92 `Delta` - mazowsze 07 (1z2)125344
 Turniej w Weso??ej - rocznik 92888135
 Mecz LO z Falenic????79518
 Mecz 92 z Mazowszem Gr??jec96750
 Przed 93 meczem z Gwardi????70010
 Mecz 92 z ??witem Nowy Dw??r Maz.76440
 Mecz 92 w Ursusie93046
 Mecz 93 z Agrykol????7725
 Mecz LO z PUGiem78825
 Mecz LO z Victori???? Zerze??94659
 Mecz LO z ??witem II Nowy Dw??r66921
 Sparing 92 z KS Piaseczno`92127547
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (so i nd) - inne1724117
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (niedziela)136668
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (sobota)157454
 Ob??z Letni - ostatni trening i wyjazd82957
 Ob??z Letni - grill (2)69922
 Ob??z Letni - OKS II : Kolejarz Chojnice101212
 Ob??z Letni - KS Weso??a 97 (po treningu)66527
 Ob??z Letni - o??rodek6796
 Ob??z Letni - OKS II : Chojniczanka Chojnice847150
 Ob??z Letni - KS Weso??a 97 (trening)76432
 Ob??z Letni - KS Weso??a 93 (sparing)83079
 Ob??z Letni - grill (1)698107
 Ob??z Letni - KS Weso??a : OKS II94667
 Ob??z Letni - pierwsze treningi86170
 Ob??z Letni - przyjzad74420
 Turniej 92 `KS Weso??a 92`944187
 Mecz B klasy z ????omiankami106437
 Mecz 92 z Victori???? Sulej??wek83928
 Mecz LO z Falenic????92954
 Mecz B klasy z BKP Targ??wek82428
 Mecz 92 z Promnikiem ????askarzew67729
 Mecz LO z Marymontem7456
 Mecz 92 ze ZWARem81367
 Mecz 92 z Koron? G??ra Kalwaria953168
 Turniej 91 - MiniEuro2007 - OKS85077
 Mecz 92 z CWKS Legi? W-wa7258
 Mecz 92 z Tarpanem Tarczyn76426
 Mecz 92 z Wilg? Garwolin90768
 Mecz 92 z Watr? Mrozy72117
 Mecz 93 z Varsovi?91337
 Mecz 93 z Burz? Pilawa70126
 Mecz 92 z Mazurem Karczew76571
 Mecz LO z Wkr? Pomiech??wek (u siebie)135471
 Turniej 92`Delta`75019
 Turniej 92 `Delta`69216
 Turniej 92 Szanajcy dla 9186027
 Turniej 92 AON77231
 Mecz 93 z Falenic?77323

[KLUB] [BADMINTON] [PIŁKA NOŻNA] [PIŁKA SIATKOWA] [SZACHY] [TENIS STOŁOWY] [ŁUCZNICTWO] [BRYDŻ
[Kontakt] [Sekcja] [Praca] [Sprzęt Sportowy] [Turnieje] [Bramkarze] [PIŁKA DLA RODZICÓW] [KS Wesoła] [KS Wesoła 2008] [KS Wesoła 2009] [KS Wesoła 2010] [KS Wesoła 2011] [KS Wesoła 2012] [KS Wesoła 2013] [KS Wesoła 2014] [KS Wesoła 2015] [KS Wesoła 2016